Dr. Panda Uzayda

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12,99 TL
  • Boyut 288.8 MB
  • Version 2.01
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Dr. Panda Uzayda, iOS akıllı cihazınıza indireceğiniz uzay temalı bir rol yapma oyunudur.

Dr. Panda Uzayda, iOS  akıllı cep telefonunuza ücret dahilinde indirerek sevimli oyun karakteri panda ile uzayın derinliklerinde macera dolu anlar yaşayacaksınız. İçinde bulunduğunuz ortamda sizi farklı ögeler bekliyor. Bu ögeleri bir araya toplayarak uzay aracınızı geliştirecek unsurları elde edebilirsiniz. Oyunun her sahnesinde eğlence içerikli ögeleri değerlendireceksiniz. 

Dr. Panda Uzayda rol yapma oyununun en eğlenceli kısmı ise sevimli pandayı yönlendirirken eğlence dolu anlar yaşayacak olmanızdır. Her anın keyfini çıkartarak, uzay keşfinizin tadını çıkartın. Aracınızın gelişmelerini takip ederek Panda ile yolculuğunuza başlayın. Bir çok oyunun baş karakteri olarak görev yapan Dr. Panda Uzayda pandanın gelişimini sağlayın. 

Evreni keşfederken hem dost canlısı uzaylılarla hem de tanıdık arkadaşlarla karşılaşacaksınız ve aynı zamanda ilerleme kat etmek için hepsinin yardımına ihtiyacı var. Bir uzay gemisini onarın, bir uyduyu tamir edin, meteor labirentinden çıkın ve daha bir sürü şey yaparak eğlencenin dozunu artırın. Sevimli panda eğlence dolu anlarına ortak arıyor. O kişi siz olmak için Dr. Panda Uzayda yer almak serbesttir. 

Uzay gemileri keşfedip onarmak, astronotlarınla ilgilenmek gibi düzinelerce eylem gerçekleştirerek uzayda farklı eğlenceler yaşayabilirsiniz. Bu sebeple Dr. Panda Uzayda mobil oyununda ne kadar çok vakit geçirirseniz o kadar çok macera ile karşılaşacaksınız. 

Dr. Panda Uzayda indir
DİĞER SÜRÜMLER